ВСІ новини

ПРОЕКТ “ТАК МАЄ БУТИ” ПРЕЗЕНТОВАНО НА ІНКЛЮЗИВНОМУ ФОРУМІ CONNECTIVE CITIES У БОННІ, НІМЕЧЧИНА

Близько мільярда людей, 15% населення світу, живуть з інвалідністю. Близько 80 відсотків з них живуть у країнах, що розвиваються. Люди з фізичними порушеннями все ще стикаються з багатьма недоліками та дискримінацією. Інвалідність створює цим людям різні бар'єри у соціальному, економічному та політичному житті. Саме тому всебічний міський розвиток є таким необхідним для надання всім людям рівних можливостей, щоби вони могли брати повноцінну участь у суспільному житті. Успішна інклюзивність існує, якщо кожна людина - з інвалідністю або без неї - може мати рівноправну участь скрізь: в школі, на роботі, в житлових районах, а також у рекреаційних заходах.

Щоб висвітлити належні практики, виклики та рішення, міжнародна міська платформа Connective Cities організувала подію "Універсальні міста: на шляху до міського та соціального розвитку для всіх". Захід було організовано у співпраці з Боннською міською адміністрацією, він відбувся у Бонні 7-9 травня 2018 року.

Метою діалогу було обмінятися досвідом, обговорити проблеми та генерувати ідеї для всеукраїнського міста, щоб забезпечити рівний доступ до всіх сфер життєдіяльності для всіх людей.

У заході взяли участь 48 німецьких та міжнародних муніципальних практиків, які отримали досвід з інклюзивного розвитку міст. Місцеві активісти з Німеччини, Болівії, Еквадору, Гани, Палестинських територій, України, Молдови та Південної Африки представили свою передові практики, обговорили свої проблеми та розробили практичні рішення.

Проект ТАК МАЄ БУТИ на форумі представляла Олександра Кутас, координатор ініціативи та перша у світі модель в інвалідному візку.
Олександра поділилась напрацюваннями проекту, а також розповіла про те, як бізнес в Україні створює умови для інтеграції людей з інвалідністю у суспільство через сприяння їхньому працевлаштуванню.