ВСІ новини

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗАПУЩЕНО ІНКЛЮЗИВНИЙ ФЛЕШМОБ "ВІКЕНД НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ"

До Міжнародного дня людей з інвалідністю Організація Об’єднаних Націй в Україні спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та рухом ТАК МАЄ БУТИ реалізували флешмоб «Вікенд необмежених можливостей».

Метою ініціативи є привернення уваги до прав людей з інвалідністю, які порушуються щодня внаслідок недоступності для них більшої частини послуг та інфраструктурного середовища, а також заради усвідомлення широким загалом актуальності цього питання.

Протягом 1-3 грудня 2017 року відбувалась низка спеціальних заходів у закладах сфери обслуговування та дозвілля міста Києва, через участь в яких мешканці міста могли відчути та краще зрозуміти сприйняття світу людьми з вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату, а також безпечно спробують впоратися зі складнощами та перешкодами, з якими люди з інвалідністю стикаються щодня.
Серед креативних активацій Вікенду були:

  • тематичні сеанси в кінотеатрі Кінопанорама та безкоштовний показ з субтитрами у кінотеатрі Multiplex
  • інтерактивний проект ‘БезБАР'ЄРНЕ мистецтво’  у Національному музеї Тараса Шевченка та екскурсія-інсценування, адаптована для людей з тяжкими порушеннями зору та слуху у Музеї історії Києва
  • дитячі вистави з сурдоперекладом у Київському академічному театрі ляльок,

    а також спеціальні експозиції у галереях міста,
    інтерактивні активації в кафе та ресторанах, тощо.

Заходи були розраховані як на людей з інвалідністю, так і на широкий загал.
Серед цілей ініціативи є усунення як інфраструктурних, так і комунікаційних бар’єрів, та побудова сучасного відкритого суспільства, в якому хочеться жити кожному.

Анонси активацій в рамках ініціативи: https://www.facebook.com/events/2030229000547642